Betonarme Biyolojik Arıtma

Betonarme Uygulama Paket Arıtma Üniteleri özellikle yazlık siteler ve oteller gibi alan ihtiyacının fazla olduğu ve sistemin görünmesinin istenmediği durumlarda tercih edilmektedir.

Betonarme Biyolojik Arıtma

Betonarme Uygulama Paket Arıtma Üniteleri özellikle yazlık siteler ve oteller gibi alan ihtiyacının fazla olduğu ve sistemin görünmesinin istenmediği durumlarda tercih edilmektedir. Biyolojik reaktörün yer altına betonarme hazne olacak şekilde dizayn edildiği bu sistemlerde makina odası tercihen yer üstünde veya montaja hazır kabin şeklinde dizayn edilebilmektedir.

BETONARME UYGULAMALI BİYOLOJİK ARITMA ÜNİTESİ ÖZELLİKLERİ


Erbil       Paket Arıtma       Erbil Adliye Sarayı 

    Servis kapakları dışarıda kalacak şekilde yerlatına inşaa edilir. istenirse betonarme yapı yer üstünde yapılabilir. Boyutları uygun mevcut foseptiklere, betonarme yapılara ve su depolarına uygulanabilir.  

    Atıksu kapasitesinin değişken olmasında bile "Su kirliliği Kontrol Yönetmeliği" Evsel Nitelikli Atıksuların Alıcı ortama desarj standart değerlerine uygun çıkış suyu sağlar. Bahçe Sulamasında Kullanılabilir.   Filtrasyon Sistemi

    Atıksuları aktif çamur denilen mikroorganizma topluluğu ile Biyolojik Sistemle arıtır. Proses gereği sistemde oluşacak fazla çamur mineralize olduğundan gelen sudaki kirliliğe oranla yaklaşık 4 -5 ayda bir vidanjörle çekilmesi veya uygun ortam olması halinde gübre olarak kullanılabilir.  

    Her türlü ekipman, bir yıllık servis ve bakım garantisi kapsamında bedelsiz olarak yapılır. Daha sonraki yıllar için yedek parça ve teknik servis desteği firmamız tarafından sağlanmaktadır.  

    Difizör tıkanıklığına karşı By - Pass vanası bulunmaktadır. Ayrıca kumanda panosu üzerinde çok kapasite az kapasite pako şalteri bulunmakta buda gelen atıksu debisine göre enerji tasarrufu sağlamaktadır.

25-5000 KİŞİ KAPASİTELİ BETONARME UYGULAMALI BİYOLOJİK ARITMA TESİSİNİN ÜSTÜNLÜKLERİ  

Tam Otomatik İşletme

Minimum Bakım

İleri Proses Teknolojisi

Yüksek Arıtma Verimi

Düşük İlk Yatırım ve İşletme Maliyeti

Çok Küçük Yerleşim Alanı

Sessiz ve Kokusuz çalışma

Geri Kazanım

Betonarme Biyolojik Arıtma  Filtrasyon SistemiBetonarme Biyolojik ArıtmaKULLANIM ALANLARI: Betonarme Biyolojik Arıtma Akım Şeması

 Yazlık Siteler ve Turistik Tesislerde

Tatil köylerinde

 Konut ve Toplu Konutlarda

 Fabrika ve Sanayi Kuruluşlarında

 Okul, Hastane ve Askeri Birliklerde

Şantiye gibi geçici yerleşimlerde

 Konaklama Tesisleri ve Restaurantlarda

 Dinlenme Kamplarında

 Çiftlik ve Mezbahanelerde

Köylerde, Belde ve Belediyelerde


Filtrasyon Sistemi    Filtrasyon Sistemi  Filtrasyon Sistemi